پنجره آلو وود (Aluwood)

پنجره آلوود چیست؟

کلمه « آلو وود » برای معرفی درب و پنجره های متشکل از چوب و آلومینیوم بکار می رود. این سیستم های آلووود محصول طراحی مدرن می باشند که به صورتی بسیار زیبا، کیفیت بالای آلومینیوم را با سبک زیبای چوب ترکیب کرده است. همچنین ارتباط بین چوب و آلومینیوم در این مدل از طریق کلیپس های مخصوصی که اجازه گردش هوا را برای جلوگیری از خوردگی به دلیل کندانس شدن قطرات آب می دهد، به دست می آید.

در اجرای پنجره آلو وود از پلی آمید برای افزایش میزان عایق حرارتی این سیستم ها استفاده شده است. بدنه آلومینیومی در این سیستم ها، استحکام و دوام را بر روی محصولات برای بیش از 20 سال تضمین می نماید. همچنین این بدنه ها سازگاری با محیط زیست می باشد. بدنه داخلی پنجره از چوب توپر و زیبا تشکیل شده است که به طور موثری از تغییر شرایط باد و آب و هوا محافظت شده است. نتیجه این ترکیب یک محصول با کارایی بالا و عمر زیاد می باشد.

به دلیل تکنولوژی پیشرفته و خاص تولید، پروفیل آلو وود قیمت بالایی داشته و برای ساختمانهای لوکس استفاده می شود. پنجره های آلوود ترکیبی از پنجره های ترمال بریک یا نرمال آلومینیومی با روکشی از چوب فراوری شده است. این پنجره ها در مقابل آب، گرما، نور و رطوبت مقاومت بسیار بالایی دارند. پنجره و درب آلو وود به عنوان محصولی متفاوت در تولید درب و پنجره حس خوب طبیعت و نمایی زیبا را در داخل خانه ایجاد کرده و به علاوه مقاومت و طول عمر یک پنجره در نمای بیرونی ساختمان را تامین می نماید.

آلوسیس مجری آلو وود (برخی پروژه های اجرا شده)

مطالب مرتبط